Kinorestorani elamus

Vapiano pasta

Itaaliapärane magustoit

Parim kinokohting

Armastad hea vaatamise kõrvale nautida ka head suupoolist? Meie kinorestorani õhtusöögil saad ühendada toreda filmielamuse maitsva õhtusöögiga! Kinorestorani õhtusöök on meeldiv laupäeva õhtune olemine nii sõpradele, paarikestele kui ka gurmaanidele, kes armastavad häid maitseid sama palju kui häid kinohitte!

Apollo Kino Ülemiste ja Vapiano kutsuvad Sind koos kaaslasega Kinorestorani õhtusöögile!

Piletimüük läheb lukku 15 minutit enne filmi algust! Soe pearoog tuuakse otse lauda ca 15 minutit pärast filmi algusaega. Kinorestorani õhtusöögil ei ole võimalik Vapiano pakutavat pastat, magustoitu ja jooki muuta. Pileti hind sisaldab vaid mainitud õhtusööki igale külastajale. Soovi korral võib aga õhtusöögile lisaks tellida meelepärast suu- ja joogipoolist, mille eest tuleb pärast seanssi eraldi tasuda.

15. aprillil kell 18.00 naudime filmi "Apteeker Melchior. Timuka tütar" kõrvale Vapianos valmistatud Carbonara pastat ja Crema di Fragola Piccola magustoitu!

Õhtusööki saadab klaasike kihisevat (Zonin Prosecco Special Cuvée, 20 cl)!
Alla 18-aastastele kinokülastajatele pakume vahuveini asemel mulliga vett.

PS! Kinorestorani õhtusöögil ei ole võimalik Vapiano pakutavat pastat, magustoitu ja jooki muuta. Pileti hind sisaldab vaid mainitud õhtusööki. Soovi korral võib aga õhtusöögile lisaks tellida meelepärast suu- ja joogipoolist, mille eest tuleb pärast seanssi eraldi tasuda.