Pühapäevane kultuurielamus

Balletid

Ooperid

Erilinastused

Londoni Kuninglik Ooperiteater
kinoekraanidel!

Nautige selle hooaja suurejoonelisi ooperi- ja balletietendusi maailma ühelt juhtivalt ooperikompaniilt Londoni Kuninglikust ooperimajast (The Royal Opera House). Klassikaliste etenduste ning põnevate uuslavastustega on see kaunis programm suurepärane võimalus näha hiilgavaid etendusi mugavalt kinoistmelt.

Info ja piletid

Ooperietendused

  • 28. mai kell 17.00 Figaro pulm
  • 30. juuli kell 17.00 Trubaduur

Balletietendused

  • 18. juuli kell 17.00 Uinuv kaunitar
Vaata Londoni Kuningliku Ooperiteatri kava

Järgmine ooperietendus:

23. aprillil kell 17.00 vaatame Apollo Kino Lõunakeskuses, Solarises, Pärnus ja Astris ooperit "Turandot"!

Printsess Turandot' õukonnas tapetakse julmalt kosilased, kes tema mõistatusi lahendada ei suuda. Kui salapärane prints vastab neist ühele õigesti, on ühtäkki tema käes kogu võim ja võimukas saladus. Kas armastus võib võita kõik, kui on kaalul elu?

Info ja piletid

Järgmine balletietendus:

7. mail kell 17.00 vaatame Apollo Kino Lõunakeskuses, Coca-Cola Plazas, Pärnus ja Astris balletti "Tuhkatriinu"!

Kuningliku balleti asutaja koreograaf Frederick Ashtoni Tuhkatriinu tähistab sel hooajal oma 75. aastapäeva. 1948. aasta balleti avaõhtu, kus peaosades olid Moira Shearer ja Michael Somes, võeti vastu vaimustusega. Pärast enam kui kümneaastast eemalolekut Kuningliku Ooperimaja lavalt naaseb Ashtoni ajatu töötlus Charles Perrault' kuulsast kaltsukubu loost, mis näitab koreograafi osavat musikaalsust ja Prokofjevi transtsendentse partituuri ilu.

Info ja piletid