Lasteaed/kool kinno

Soovid oma klassi või rühmaga ühiselt kvaliteetset meelelahutust nautida? Tulge Apollo Kinno!

Kindlasti olete mõelnud mida toredat, ent samas harivat võiks ette võtta koos oma klassikaaslastega või lasteaiarühmaga?

Kino – see on meelelahutus, looming, tunded ja emotsioonid! Lisaks Hollywoodi suurfilmidele, linastub meie kinos palju silmaringi laiendavaid ja raamatutel põhinevaid filme ning loomulikult ka kodumaiste filmitegijate parimaid teoseid. Apollo Kino pakub võimalust tulla kogu klassiga imelistest filmielamustest osa saama. Kinokavast leiab vastavalt žanrile meelepärast vaatamist igale vanusele ja huvile.

Õpilane

2D

3.50 €

3D

4.00 €

Õpetaja

2D

0 €

Iga 10 lapse kohta

3D

0 €

Iga 10 lapse kohta

Pakume võimalust korraldada lasteaiarühmale või klassile ühist kinokülastust ka privaatseansil. Broneerime teile kinos olemasolevate filmide või juba kinokavas olnud filmide hulgast eelistatud seansi.

Privaatseansi puhul soovitame arvestada hommikuste aegadega. Kinokülastuse broneerimiseks palume võimalusel oma soovidest ette teatada vähemalt kümme päeva.

Grupikülastuseks palume täita allpool asuv eelregistreerimise ankeet, et saaksime koos leida teile kõige meelepärasema seansi ja broneerida teile kohad.

  • Iga 10 õpilase kohta üks tasuta õpetajapilet!
  • Laste gruppide õpetajaid, treenereid ja juhendajaid täname kinokülastuse broneeringu eest Apollo Kino kinkepiletiga! Kinkepileti väljastame vaid kinokülastuse broneerijale.
  • Kõiki õpetajaid tervitame klassiga kinokülastusel kuuma kohviga, mida filmi kõrvale nautida.
  • Pakkumine kehtib esmaspäevast reedeni algusajaga kell 11.00-18.00.
  • Kohal palume olla vähemalt 15 minutit enne seansi algust.
  • Kava koostatakse ühe kinonädala (sama nädala reedest järgmise neljapäevani) kohta esmaspäeviti.
  • Piletite väljaostu kino piletikassast koordineerib grupijuht/õpetaja.
  • "Kool kinno" uudiskirjaga liitumise privaatsustingimustega tutvu SIIN

NB! Grupikülastuse soodustust pakume ka linnalaagritele ja noortekeskustele

Vali külastatav kino

Kool

Kino külastavate õpetajate arv

Film

Tasumisviis

Haridusasutustele suunatud kinopakkumised

Koolide uudiskirjaga liitumise soov (Soovin saada uudiskirju ja pakkumusi Apollo Kinolt „Kool kinno“ projekti raames ja nõustun sel eesmärgil oma isikuandmete töötlemisega. Olen tutvunud isikuandmete töötlemise tingimustega Apollo kontserni Privaatsustingimustest. Tean, et võin nõusoleku iga hetk tagasi võtta loobudes uudiskirjast vastavas teates oleva lingi kaudu.)

Kontakt