Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Vaata Coca-Cola Plaza kinokava

NB! Olenemata teetöödest, Apollo Kino Coca-Cola Plaza parkla on avatud! Loe lähemalt parkimisvõimalustest lehe allosas.

Apollo Kino Coca-Cola Plaza on Eesti esimene just kino tarbeks ehitatud 11 kinosaaliga meelelahutuskompleks, mis on alates avamisest 2001. aastal olnud suunanäitajaks ja teerajajaks kohalikul kinomaastikul. Seda nii sisult kui ka vormilt, sest oleme suurt rõhku pannud filmivaliku mitmekesisusele, eriprogrammidele ning kvaliteetsele ja mugavale kinokülastusele. 

Esitleme kõikides oma kinosaalides absoluutset maailma tippkvaliteeti kinotehnikas. Apollo Kino Coca-Cola Plaza 1. saalis on spetsiaalselt Apollo Kino saalidele projekteeritud meeliraputavalt detailne ja võimas ruumiline helisüsteem Dolby Atmos, mis muudab filmielamuse uskumatult reaalseks.

Lisaks suurimatele kinohittidele ning erinevate žanrite filmidele leiab meie kavast 3D-filme, Metropolitan Opera ooperietendused, London National Theatre’i draamaetenduste otseülekanded, balletilavastused, maailma suurimate muusikastaaride kontsertfilmid ja isegi suurimad spordiülekanded.

Meie kinosaalides leiab korraga istekoha kokku 1666 inimest ning kasutusel on hetkel hinnatuim digitaalne 3D-tehnoloogia. Kõik kinosaalid on varustatud maailmatasemel helisüsteemi ja mugavaimate istmetega. Veelgi suurema mugavuse tagamiseks on lukssaalid sisustatud üksnes mugavustoolidega ning A. Le Coq Sviit pakub erilist eksklusiivsust koos teenindusega otse kinosaali. Sviidi baarialal võimalus aega veeta nii enne kui ka peale seanssi.

Coca-Cola Plaza Chill-saal

Võtame chillilt! Apollo Kino Coca-Cola Plaza 1. saalist on saanud Eesti ainulaadne Chill-saal, kus saab filme nautida mugavates kott-toolides.

240 kott-tooliga kinosaali on oodatud kõik filmifännid, kes tahavad sõprade seltsis filmi vaadates mõnusalt lebotada. Kinosaalis puuduvad kohanumbrid, mistõttu kehtib reegel - kes ees, see sees! Ostes pileti Chill-saali, istud just sinna, kuhu soovid või parasjagu kohti jagub.

Esitleme kõikides oma kinosaalides absoluutset maailma tippkvaliteeti kinotehnikas sh on 1. Chill-saalis spetsiaalselt projekteeritud meeliraputavalt detailne ja võimas ruumiline helisüsteem Dolby Atmos, mis muudab filmielamuse uskumatult reaalseks.

Meie kinosaale ja A. Le Coq Sviiti on võimalik reserveerida ka sünnipäevadeks, esitlusteks, privaatseanssideks, konverentsideks ning muudeks üritusteks. Kinosaali juurde kuulub ka rikkaliku valikuga baar.

Vaata kataloogi

Piletihinnad

 • E-R kuni 17:00

  E-N alates 17:01

  Reedel alates 17:01,
  laupäeval, pühapäeval,
  riiklikel pühadel 
  ja koolivaheaegadel

 • Tavapilet Apollo Klubilisele

  Tavafilmid
  7,29 €
  Tavahind 8,10 €
  Tavafilmid
  8,29 €
  Tavahind 9,21 €
  Tavafilmid
  8,99 €
  Tavahind 9,99 €
 • Tudengipilet
  Õpilase pilet
  Apollo Klubilisele

  Tavafilmid
  5,29 €
  Tavahind 5,88 €
  Tavafilmid
  6,29 €
  Tavahind 6,99 €
  Tavafilmid
  7,99 €
  Tavahind 8,88 €
 • Pensionäri pilet

  Tavafilmid
    
  Tavahind 5,29 €
    
  Tavafilmid
  8,29 €
  Tavahind 9,21 €
    
  Tavafilmid
  8,99 €
  Tavahind 9,99 €
 • Lastepilet (kuni 12 a k.a.)

  Tavafilmid
    
  Tavahind 5,29 €
    
  Tavafilmid
    
   5,69 €
    
  Tavafilmid
    
  5,99 €
    

Saalid

 • A.Le Coq Sviit
  1. Chill-saal
  2. saal
  3. Lukssaal
  4. Lukssaal
  5. Lukssaal
  6. saal
  7. saal
  8. saal
  9. saal
  10. saal
 • Kohtade arv
  38
  240
  287
  63
  61
  82
  112
  158
  138
  112
  157
 • Klubitoolid
  287
  112
  158
  138
  112
  157
 • Mugavustoolid
  63
  61
  82
 • Staaritoolid
  38
 • Kott-toolid
  240

Kontakt ja asukoht

Apollo klienditugi:
6 800 700 (E-R 10-16)
info@apollokino.ee

Väljaspool klienditoe tööaega palume tekkinud küsimuste ja muredega pöörduda kino piletikassasse.

Apollo Kino Coca-Cola Plaza avatakse 15 minutit enne esimese seansi algust, kuid mitte enne kella 10.00 ja suletakse 15 minutit pärast viimase seansi algust!

Hobujaama 5, 10151 Tallinn


Google Maps | Apple Maps | Waze

Parkimine

Coca Cola Plaza asub Tallinna kesklinnas Viru Keskuse ja postimaja vahetus läheduses. Kino sissepääsud avanevad Hobujaama tänavale ja Mere puiesteele. Autoga saab kinno Ahtri tänava poolt, mööda Hobujaama tänavat.

Apollo Kino Coca-Cola Plaza parkla - kuni remonditööde lõpuni suletud!

Hobujaama 5, Tallinn

Coca-Cola Plaza keldrikorrusel asub kinokülastajatele mõeldud 40-kohaline 24 h parkla. Jalgratastele on parkimine parklas tasuta selleks ettenähtud kohal (sisenemine parkla jalakäijate uksest).

Parkimine tuleb alustada Snabb äpiga, täpsemad juhised selleks leiate Snabbi kodulehelt ning parklast.

1 tund parkimist maksab 3,60 €, iga alustatud 30 min 1,80 €.

Viru Keskuse parkimismaja

Viru väljak 4/6

Parkla on avatud 24 h. Sissepääs Narva maanteelt liikudes Viur ringteelt keskuse suunas.

Parkismine Virku Keskuse parkimismajas

Coca-Cola Plaza külastaja pargib eriti soodsalt Viru Keskuse parkimismajas: 3 tundi parkimist maksab ainult 3 eurot!  Juhul kui pargid pikemalt, rakendub 4-ndast tunnist tavahinnakiri (iga alustatud 30 minutit maksab 1 €).

Soodustuse saamiseks ei ole vaja teha muud, kui alustada parkimist mobiilselt – tsoon VIRU ja  sisestada pargitud auto registreerimisnumber kino piletiväravas asuvasse parkimisterminali.

Viru Keskuse parkimismaja lisainfo